Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK

Úvod » Bezchlorová péče o vodu

Bezchlorová péče o vodu

 

 

Péče o vodu ve vířivce, swim spa nebo bazénu lze realizovat několika způsoby. Na trhu je dnes mnoho prostředků určených k péči o vodu. Nebudeme zde nyní hodnotit jejich kvalitu. V zásadě máme tyto možnosti výběru prostředků k péči o vodu.

 
Mohou to být agresivní prostředky na bázi chloru, bromu nebo aktivního kyslíku či tzv. bezchlorové prostředky, které jsou určeny k péči o vodu ve vířivkách, swim spa a bazénech.

 
Kromě toho nám v péči o vodu pomáhají ozonátor, UV lampy či jejich kombinace. I když mají tyto metody vysokou účinnost, přece jen musí být dodávány i jiné prostředky na péči o vodu.


My jsme vsadili na bezchlorové prostředky, které jsou šetrné k našemu zdraví a životnímu prostředí. Vybrali jsme pro vás jen to nejlepší z nejlepšího, co v současné době světový trh v oblasti bezchlorové péče nabízí.


Vybrali jsme pro vás produkty SpaBalancer, které řeší péči o vodu nejkomplexněji, nejúčinněji, nejefektivněji, nejšetrněji a nejzdravěji jak je to jen možné. Ve vodě ošetřené SpaBalancerem budete v bezpečí.


Věříme, že i vy si produkty SpaBalancer oblíbíte a budete jimi nadšeni a maximálně spokojení. Dávkování jen jednou za týden a voda ve vaší vířivce, swim spa či bazénu bude čistá a zdravá jako horský pramen!

 

 

V případe jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na + 421 908 722 270 nebo na info@virivkysaunybazeny.sk!

 

 


 Cena 1 347 Kč

novinka


běžná cena 2 943 Kč

Cena 2 673 Kč

top produkt


top produkt