Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Bezchlorová péče o vodu

Bezchlorová péče o vodu

 

 

Péče o vodu ve vířivce, swim spa nebo bazénu lze realizovat několika způsoby. Na trhu je dnes mnoho prostředků určených k péči o vodu. Nebudeme zde nyní hodnotit jejich kvalitu. V zásadě máme tyto možnosti výběru prostředků k péči o vodu.

 
Mohou to být agresivní prostředky na bázi chloru, bromu nebo aktivního kyslíku či tzv. bezchlorové prostředky, které jsou určeny k péči o vodu ve vířivkách, swim spa a bazénech.

 
Kromě toho nám v péči o vodu pomáhají ozonátor, UV lampy či jejich kombinace. I když mají tyto metody vysokou účinnost, přece jen musí být dodávány i jiné prostředky na péči o vodu.

Vybrali jsme pro vás produkty Aqua Excellent, které řeší péči o vodu nejkomplexnější, nejúčinnější, nejefektivnější, nejšetrnější a nejzdravější jak je to jen možné. Ve vodě ošetřené produkty Aqua Excellent budete v bezpečí.


Věříme, že i vy si produkty Aqua Excellent oblíbíte a budete jimi nadšeni a maximálně spokojený.


Dávkování jen jednou za týden a voda ve vaší vířivce, swim spa či bazénu bude čistá a zdravá jako horský pramen!

 

V případe jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na + 421 908 722 270 nebo na info@virivkysaunybazeny.sk!

 Cena 1 347 Kč
Cena 1 347 Kč

novinkaCena 996 Kč
Cena 4 309 Kč

novinkaCena 4 309 Kč

novinkaCena 10 530 Kč