Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


12. 02. 2017

Jak pracuje SpaBalancer?

 

 

 

 

SpaBalancer je revoluční nástroj v péči o vodu. Jedná se o bezchlórový prostředek, který si určitě zamilujete. Přečtěte si, proč je tak výjimečný.

Jak řeší péči o vodu SpaBalancer?

SpaBalancer vnímá vodu jako naše největší přírodní bohatství, tímto principem se řídí a plnho použije, i když řeší péči o vodu ve vířivkách, swim spa či bazénech. SpaBalancer není směs chemikálií. SpaBalancer zlepšuje vodu pomocí minerálů a rostlinných enzymů. SpaBalancer nefunguje sám o sobě. Tento prostředek stimuluje vodu k tomu, aby narůstaly její přirozené čistící mechanismy.

 

 

Základním principem čistícího mechanismu je hexagonální struktura vodních molekul. Když tyto minerály přijdou do kontaktu s povrchem vodních molekul, byť jen v setinách milimetrů, uspořádají samy sebe. Je to jako když molekuly vody vytvoří led. Tímto vzniká něco jako gelové seskupení, ve kterém jsou zapouzdřeny cizí předměty. V tomto gelu jsou molekuly vody seskupeny do hexagonu.Je to něco podobného, ​​jako když se tvoří sníh, cizí předměty jsou vytěsněny pryč z tohoto seskupení. A co víc, tento proces uvolňuje atomy vodíku. Toto uvolnění způsobí oxidačně-redukční potenciál, který redukuje obalené anaerobní bakterie. Přísady oxidu hlinitého vedou ke shlukování, které umožňuje, že znečišťující látky jsou odfiltrovatelné. Péče o vodu je díky SpaBalanceru jednodušší a tento přirozený léčící proces končí tak, že voda je účinně vyčištěna.Tak jako tento efekt ovlivňuje všechny znečištění vody, SpaBalancer je také schopen čistit vodu, aniž by byla na první pohled znečištěná. SpaBalancer bere péče o vodu vážně a vyčistí i zdánlivě čistou vodu.

 

 

dezinfekce vody spa balancer

 

 

Víte, jak pracuje váš starý známý chlor?

Ve zkratce se podívejte, jak řeší péči o vodu prostředky na bázi chlóru.Chlor reaguje s elementy ve vodě pomocí výměny elektronů a zabíjí bakterie. Když chlor přijde do kontaktu s močovinou nebo jinými aminokyselinami (moč, pot, tuk, šampon, oleje atd.), nemůže je oxidovat, vytvoří se chemická sloučenina mezi těmito elementy a chlorem - aminy. Efekt na naše zdraví těchto tisíce a tisíce neznámých sloučenin nebyl nikdy zkoumán. A i kdyby zkoumán byl, mnoho z nich by se ukázalo jako škodlivých pro naše zdraví (převážně jako karcinogeny a alergeny).


Tyto chloraminy způsobí, že voda bude kalná, protože jsou příliš malé na to, aby byly odfiltrovatelné, a tedy nemohou být z vody filtračním systémem odstraněny. Tyto sloučeniny také brzdí přirozený efekt chloru, který znemožňuje bakteriím přežít. Voda se poškodí a musí být vyměněna.

 

Co na to SpaBalancer?

Ohromné ​​na SpaBalanceru je to, že všechny cizí předměty ve vodě jsou zabaleny a odfiltrovány z vody ven. Žádná chemická reakce nebo odpadní produkty nevznikají. Shluk cizích předmětů je oddělen filtrem a následně mechanicky odstraněn. Péče o vodu s prostředky SpaBalancer je jednoduchá. Voda bude mít křišťálově jasnou barvu a bude čistá jako horský potůček. Zjistili jsme, že životnost vody ve vířivce, swim spa či bazénu s těmito vlastnostmi je více než dva roky. Tak bezpečně víme, že můžeme nechat vodu ve vířivce i celý rok.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na +421 908 722 270 anebo na info@virivkysaunybazeny.sk!