Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


12. 02. 2017

Základ čisté a zdravé vody ve vířivce je její čištění

 

 

pece o vodu

 


Čištění vířivky se dá rozdělit na tři části. Čištění skořápky vířivky, čištění trysek a potrubí vířivky,
čištění kabinetu a termokrytu vířivky. Je velmi užitečné před každým novým napouštěním vířivky vodou věnovat pozornost čištění skořápky vířivky, trysek a potrubí vířivky.
 

Vyzkoušejte SpaBalancer - čistí vodu rychle a efektivně

 

Když už budete mít vířivku vyčištěnou, použijte SpaBalancer, aby se voda snáze udržela čistá, péče o vodu ve vířivce bude menší a spotřeba chemie bude dlouhodobě nižší. Rovněž i váš pocit z čisté vířivky bude mnohonásobně lepší.

Kabinet vířivky a termokrytu můžete vyčistit kdykoli podle potřeby. Po jejich vyčištění je vhodné na jaře a na podzim použít speciální sprej nebo krém na povrch termokrytu, ale neopomenout ani samotný kabinet. Tím výrazně prodloužíte jejich životnost a pěkný vzhled.

K čištění vířivky používejte pouze přípravky k tomuto účelu určené. V současnosti je jich na trhu dostatek. Nicméně pro nás nejlepší, které jsme poznali, jsou produkty od německé značky SpaBalancer.

Kvalita je nekompromisní, jsou jedničkou na německém trhu. Můžete však použít jakoukoli značku, která vám vyhovuje.

Čistá vířivka však není jen o vyleštěné skořápce a nablýskaných tryskách, čistota potrubí vířivky je nejdůležitější. Zde vám radíme používat produkt na čištění potrubí výhradně od SpaBalanceru.


Přípravek na čištění potrubí od firmy SpaBalancer nejenže dokonale vyčistí potrubí vířivky, ale především ho zbaví biofilmu, který je plný bakterií, a to je nejdůležitější. Bohužel, někteří ani netuší, že tam je.

 

Péči o vodu ve vířivce jsme se věnovali i zde.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na +421 908 722 270  anebo na info@virivkysaunybazeny.sk!